تلاش دشمنان برای حضور کم‌رنگ مردم در انتخابات

وی خاطرنشان کرد: حال که دشمنان با همه توان خود در صدد ضربه زدن به انقلاب هستند، باید هوشیاری و بصیرت خود را حفظ کرده و با شناخت درست توطئه دشمنان، راه‌های مقابله با آن را برنامه‌ریزی و اجرا کنیم.

مطهری با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری یازدهم، ضمن تبیین شاخص‌های حضور در انتخابات بیان داشت: دشمنان با توجه در پیش بودن انتخابات تلاش می‌کنند تا حضور مردم را در انتخابات کم‏رنگ کنند و از هم‏اکنون برنامه‌ریزی گسترده‌ای در این زمینه در داخل و خارج از کشور در حال انجام است.

فرمانده سپاه پاسداران شهرستان شاهرود با بیان اینکه باید با حضور حداکثری خود حمایت از انقلاب و نظام و دستاوردهای آن را تایید کنیم، افزود: ما با گرایش‌های سیاسی و جناح‌بندی‌ها کاری نداریم و به فرموده رهبری، مهم حضور حداکثری مردم در انتخابات است.

مطهری بیان داشت: دشمنان نمی‌خواهند این حضور حداکثری شکل بگیرد و مشروعیت نظام را از این راه زیر سئوال ببرند.

وی افزود: انتخاب اصلح مهم است و باید با توجه به شاخص‌های انقلاب و اسلام با حضور خود و انتخاب فرد مورد نظر، هم سرنوشت خود را رقم بزنیم و هم از نظام و انقلاب حمایت و آن را تایید کنیم.

مطهری با بیان اینکه حضور ما در انتخابات خدمتی مضاعف به انقلاب است، بیان داشت: در همه زمینه‌ها باید خدمت‏گزار انقلاب و جامعه باشیم و حضور ما در انتخابات نیز همین خدمت صادقانه و مضاعف است و باید به خوبی به وظیفه و خدمت خود عمل کنیم.

بنابراین گزارش،‌ در ابتدای این مراسم فرمانده بسیج نجف اشرف شاهرود به ارائه گزارشی از فعالیت‌های پایگاه بسیج قائم‌دشت پرداخت و با تقدیر فرمانده سابق این پایگاه، فرمانده جدید را فردی فعال و کوشا توصیف و ابراز امیدواری کرد: پایگاه‏های بسیج و حلقه‌های صالحین با مدیریت بهتری پیش روند.

/ 0 نظر / 15 بازدید